JAVNI ČAS U VALJEVU

27. decembar 2013.

Naši članovi iz Valjeva su se sa osmehom predstavili svojim roditeljima i trenerima i tako zatvorili još jednu godinu u kojoj smo zajedno napredovali i naučili nove stvari. Istog dana, održan je i nastavak seminara sa našom dragom saradnicom Marinom Jevđenić koja će i u narednom periodu pomagati formacijskom timu RMP-a iz Valjeva.

Singidunum
Singidunum 3
Singidunum 2
Studio RMP Klub je centar za ples i fitnes sa iskustvom - to je novi pogled na zdrav način života, novi pogled na sport i novi pristup u organizaciji vašeg slobodnog vremena. Mi garantujemo profesionalni i sistematski rad koji je prilagođen vašim mogućnostima, dobru ponudu različitih programa i više nivoa poslovne saradnje. Težimo najvišem zadovoljstvu i najzahtevnijih korisnika naših usluga, saradnika i naših partnera.